U nás nájdete všetko pre váš byt alebo dom

Vo Fasádnom štúdiu nájdete pod jednou strechou kompletný servis pre stavbu alebo rekonštrukciu Vášho domova. Naša ponuka je rozdelená do dvoch základných oblastí – služby a produkty – ktoré na sebe logicky nadväzujú …

Služby na mieru

Základom každej stavby alebo rekonštrukcie je dobrý projekt a profesionálne vykonané stavebné práce. U nás sa zameriavame predovšetkým na kvalitu. Preto zvlášť dbáme na realizáciu fasád, zabezpečujúcich komfort a funkčnosť Vášho bývania. Naši klienti sa na nás obracajú aj s problémom vlhkého muriva, ktoré sa vyskytuje pri starších stavbách. Ďalším krokom je voľba farebných kombinácií v exteriéri aj interiéri. V tejto oblasti poskytujeme nadštandardné zázemie. Návrhy vhodnej farebnej palety neobmedzujeme len na bežné vzorkovníky. Výber farebnosti sa vo FASÁDNOM ŠTÚDIU vykonáva aj pomocou špeciálneho prístroja – spektrometra. Ten dokáže vygenerovať receptúry aj pre tie najjemnejšie farebné odtiene, ktoré nenájdete v žiadnom vzorkovníku. Týmto originálnym spôsobom môžete steny aj detaily bytu alebo domu „obliecť“ do odtieňov Vášho obľúbeného oblečenia alebo doplnkov. Samotná realizácia sa neobíde bez detailného rozpočtu. Poradíme Vám, akým spôsobom projekt rozumne prefinancovať a pritom ušetriť. Týmto spôsobom sa môžete dozvedieť, koľko ušetríte a aká je návratnosť vašej investície pri zateplení fasády.

Produkty podľa potreby

Prirodzenou súčasťou servisu je bohatá ponuka farieb, náterov, dekoratívnych omietok, zatepľovacích systémov alebo škárovacích hmôt. Tie vyberáme tak, aby boli v súlade s aktuálnym projektom, prispôsobené Vašim predstavám a potrebám.

Fasádne štúdio je tu pre Vás na mnohých miestach po celom Slovensku. Ak nemáte žiadnu konkrétnu požiadavku a chcete sa s nami len poradiť, náš zohratý tím skúsených profesionálov je Vám plne k dispozícii.

Vítajte u nás!

Kde nás nájdete?

Kde nás najdete?

Vaša najbližšia pobočka

Zadajte obec, ulicu, kde sa nachádzate:

Počasie | Celá SR

Počasie
Master Builders Solutions Slovakia spol. s r.o.
Na stanicu 937/26b
010 09 Žilina
Slovensko
IČO: 53 076 281, IČ DPH: SK2121252881

Tel.: +421 41 7631 483
Fax.: +421 41 7631 484
pci-sk@pci-group.eu
Odborno-technickí poradcovia PCI

COPYRIGHT 2012 ©
Fasádne štúdio - all rights reserved
Webdesign Estetica s.r.o.

Podmienky použitia / Imprint / Ochrana dát

Facebook Fasádné štúdio Kanál Youtube - nové videá