Farby a bývanie podľa znamenia - Blíženci

90-gemini.jpg

Blíženci - ich byt je priechodzí
(22.5. - 21.6.)

Blíženec je vzdušný živel, ortuťovitý, vždy v mentálnom i fyzickom pohybe. Jeho vládnuca planéta je Merkúr, planéta logiky a komunikácie. Z tohto dôvodu je jeho byt priechodzí pre veľa priateľov, ktorí si v ňom podávajú kľučku. Nevyhnutnou súčasťou jeho bytu by tak mali byť miestnosti pre hostí, kde bude dostatok postelí.

Pretože Blíženec je obyčajne dvojfázový, raz v dobrej nálade, inokedy zase v nálade pod psa, čo je jeho slabina, mal by mať priestor vo svojom byte v radostných farbách a rovnako vo farbách ukľudňujúcich. Odporúčajú sa preto dva typy zariadení a to - pastelové teplé veselé odtiene oranžovej, žltej alebo zelenej, vrátane veselých maľovaných obrázkov - pastelov a veľké sedačky s množstvom pohodlných podušiek, kam zapadne spokojný pri veselom posedení s priateľmi. Miestnosti by mali byť zariadené jednoducho, v štýle pracovní. Biele steny, niekoľko plagátov a nástenka na pripnutie odkazov, stôl, stoličky, bohato zásobená knižnica a pohodlný ušiak na rozmýšľanie.

V byte nesmú chýbať všetky komunikačné vymoženosti, ako televízor, hi-fi, počítač a na stole vždy pohodový mobil. Blíženec väčšinou robí päť vecí naraz, a tak je pre neho veľmi dôležitá miestnosť, kde si môže nikým nerušený odpočinúť.

Byt nemusí mať záclony, ale mal by byť vzdušný. Nábytok iba účelový, obyčajne podľa nutnosti postupne doplňovaný. Vône iba veselé, elektrizujúce, ako sú športové značky známych firiem. Cíta se dobre tam, kde nie je viazaný povinnosťami a môže ľahko improvizovať. Byt by túto vlastnosť mal vyjadrovať práve kontrastom rýdzo spoločenskej miestnosti a rýdzo súkromného separé. Blížencom vyhovuje členenie bytu na východnú (spoločenská miestnosť) a západnú stranu (pracovňa a súkromné priestory).

 

Zdroj:

http://bydleni.idnes.cz/interier-podle-zverokruhu-byt-blizence-je-pruchodak-lev-miluje-luxus-1kw-/panelakovy-byt.aspx?c=A070921_185433_dum_stavime_web

 

 

 

Kde nás nájdete?

Kde nás najdete?

Vaša najbližšia pobočka

Zadajte obec, ulicu, kde sa nachádzate:

Počasie | Celá SR

Počasie
BASF Slovensko spol. s r.o.
Divízia Stavebné hmoty
Na stanicu 937/26B
010 09 ŽILINA

Tel.: +421 41 76 314 83
Fax.: +421 41 72 345 92
info.sk@basf.com

COPYRIGHT 2012 © Fasádne štúdio - all rights reserved
Webdesign Estetica s.r.o.

Podmienky použitia

Facebook Fasádné štúdio Kanál Youtube - nové videá